Roznoszenie ulotek Będzin

Prowadzisz punkt handlowo-usługowy na terenie Będzina? Aby promować swój biznes wśród mieszkańców, korzystałeś dotychczas z usługi, jaką jest roznoszenie ulotek? Uważasz, że takie działania reklamowe się sprawdzają? Teraz nie musisz już samodzielnie czuwać nad każdym etapem dystrybucji – kolportaż ulotek możesz zlecić nam. Mamy nie tylko doświadczenie – dzięki nam sporo zyskasz, a dokładniej: obniżysz koszty przeprowadzania takich akcji, zaoszczędzisz czas i dodatkowo nie będziesz musiał kontrolować pracowników, którym dotychczas powierzałeś kolportaż. 
Rozdawanie ulotek – jak zacząć?

Możesz zlecić nam pracę, korzystając z intuicyjnej aplikacji online. Po stworzeniu i zalogowaniu się do swojego konta, będziesz mógł wybrać rejony w Będzinie, w których odbędzie się kolportaż ulotek. Na każdym etapie prowadzenia prac, będziesz miał też wgląd do ich postępów – wystarczy, że zalogujesz się do swojego konta, a sprawdzisz, na jakim etapie znajduje się zlecona usługa. 

Zainteresowany? Już teraz możesz zlecić nam dystrybucję ulotek, gazetek reklamowych lub innych materiałów – nie zwlekaj, wyprzedź konkurencję!

Kalkulacja i zamówienie w 3 prostych krokach

Kalkulacja i zlecenie kampanii ulotkowych jeszcze nigdy nie było tak precyzyjne, szybki i łatwe. Wdrożyliśmy system online, dzięki któremu bez wychodzenia z domu przygotujesz precyzyjnie kampanię ulotkową i zoptymalizujesz koszt

Wybór województwa, miejscowości i rodzaju materiału

Szczegóły danej miejscowości, sektory, nakłady

Usługi dodatkowe, podsumowanie, wycena

Dlaczego kolportaż z nami?

Zrealizujemy dla Ciebie każdą kampanię w zakresie kolportażu ulotek do euro skrzynek i koszyków reklamowych. Dostarczymy ulotki wszędzie tam, gdzie są Twoi klienci. Kolportaż ulotek i kolportaż bezadresowy to nasze specjalizacje. Teraz nie musisz samodzielnie szukać pracowników – wystarczy, że zlecisz nam roznoszenie ulotek, a my zajmiemy się resztą. 

Musisz wiedzieć, że ekolportaz.pl to:

PROSTE ZAMÓWIENIE

Zakładasz konto, podajesz szczegóły, zlecasz kampanię i śledzisz wyniki

KOMUNIKACJA ONLINE

Znacznie podnosimy jakość komunikacji z Klientem dzięki wdrożeniom online

SPRAWNA REALIZACJA

Zlecasz kampanię kiedy chcesz, bez wychodzenia z biura, korzystasz z prostego panelu klienta

KORZYSTNA CENA

Dopasowujesz ulotkowanie do budżetu, zoptymalizujesz koszty promocji

Wyceń i zamów online kampanię ulotkową

Bez rejestracji, bez zobowiązań, w 3 prostych krokach

Kontakt

Biuro czynne jest od pon. do pt. w godzinach od 9:00 do 17:00.

Biuro Obsługi Klienta

ul. Armii Krajowej 9A/211, 41-506 Chorzów
tel: +48 32 723 23 11, e-mail: bok@ekolportaz.pl

IMGIS POLSKA Sp. z o.o.

ul. Mariacka 8a/2a, 40-014 Katowice
KRS: 0000468466, NIP: 6342819746, Regon: 243309150
Pomoc techniczna oraz informacja związana z wdrożeniami na platformach dedykowanych realizowana jest przez e-mail: bok@ekolportaz.pl

Możesz zrealizować w następujących lokalizacjach:

Będzin, Bytom, Chorzów, Czeladź, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Głogów, Jastrzębie Zdrój, Jaworzno, Jelenia Góra, Katowice, Knurów, Kraków, Legnica, Mikołów, Mysłowice, Oleśnica, Olkusz, Oława, Piekary Śląskie, Pszczyna, Ruda Śląska, Rybnik, Siemianowice Śląskie, Sosnowiec, Świdnica, Świętochłowice, Tarnowskie Góry, Trzebnica, Tychy, Warszawa, Wodzisław, Wrocław, Zabrze, Zawiercie, Żory, Łódź,

Rozdawanie ulotek?

Zapomnij o tym! Zleć nam kolportaż bezadresowy i przygotuj się na wzmożone zainteresowanie swoim biznesem. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

DOTACJE NA INNOWACJE

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach
Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka na lata 2007 – 2013.