Roznoszenie ulotek Bytom

Duże miasto to duże możliwości – z pewnością masz tego świadomość, prowadząc działalność gospodarczą w Bytomiu. Jeżeli dotychczas roznosiłeś ulotki we własnym zakresie lub zatrudniałeś do tego pracowników, to możesz sporo zyskać, zlecając kolportaż ulotek nam. W ten sposób zaoszczędzisz sporo czasu i pieniędzy – nie będziesz już musiał szukać i nadzorować pracowników, dbać o ich rozliczenia czy kontrolować ich wyników pracy. Jedyne co musisz zrobić, to sprawdzić, czy obsługujemy rejon miasta, w którym chcesz, aby odbyła się dystrybucja ulotek.
Kolportaż ulotek – jak działamy? 

Kampania ulotkowa, którą dla Ciebie przeprowadzimy, odbędzie się bardzo sprawnie. Na każdym etapie będziesz miał też wgląd online do postępów roznoszenia ulotek – wystarczy, że zalogujesz się do swojego konta. W ten sposób również – bez osobistego czy telefonicznego kontaktu z pracownikami naszej firmy – dokonasz wyceny i zaplanujesz rozdawanie ulotek.

Twoim celem jest dystrybucja ulotek? Rozpocznijmy współpracę – zleć nam dystrybucję i czerp korzyści w postaci podwyższonych zysków.

Wyceń i zamów online kampanię ulotkową

Bez rejestracji, bez zobowiązań, w 3 prostych krokach

Kontakt

Biuro czynne jest od pon. do pt. w godzinach od 9:00 do 17:00.

Biuro Obsługi Klienta

ul. Armii Krajowej 9A/211, 41-506 Chorzów
tel: +48 32 723 23 11, e-mail: bok@ekolportaz.pl

IMGIS POLSKA Sp. z o.o.

ul. Mariacka 8a/2a, 40-014 Katowice
KRS: 0000468466, NIP: 6342819746, Regon: 243309150
Pomoc techniczna oraz informacja związana z wdrożeniami na platformach dedykowanych realizowana jest przez e-mail: bok@ekolportaz.pl

Możesz zrealizować w następujących lokalizacjach:

Będzin, Bytom, Chorzów, Czeladź, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Głogów, Jastrzębie Zdrój, Jaworzno, Jelenia Góra, Katowice, Knurów, Kraków, Legnica, Mikołów, Mysłowice, Oleśnica, Olkusz, Oława, Piekary Śląskie, Pszczyna, Ruda Śląska, Rybnik, Siemianowice Śląskie, Sosnowiec, Świdnica, Świętochłowice, Tarnowskie Góry, Trzebnica, Tychy, Warszawa, Wodzisław, Wrocław, Zabrze, Zawiercie, Żory, Łódź,

Rozdawanie ulotek?

Zapomnij o tym! Zleć nam kolportaż bezadresowy i przygotuj się na wzmożone zainteresowanie swoim biznesem. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

DOTACJE NA INNOWACJE

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach
Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka na lata 2007 – 2013.