Roznoszenie ulotek Tarnowskie Góry

Zdecydowałeś się na kolportaż ulotek? Uważasz, że ulotki – mimo że dobrze znane – wciąż są atrakcyjną i przede wszystkim skuteczną formą reklamy? Zarówno planowanie kampanii rozdawania ulotek, jak i dystrybucja takich materiałów mogą być znacznie łatwiejsze niż dotychczas – wystarczy, że skorzystasz z naszego innowacyjnego systemu. 
Dystrybucja ulotek – jak zacząć? 

Uruchomiliśmy innowacyjne narzędzie, dzięki któremu zarówno planowanie kampanii, jak i śledzenie jej efektów odbywa się online. Roznoszenie ulotek możesz zaplanować w wybranych rejonach miast na terenie Polski. Wszystkie rozliczenia z pracownikami roznoszącymi ulotki leżą po naszej stronie, a to oznacza, że oszczędzasz zarówno czas, jak i pieniądze – nie musisz opłacać biura rachunkowego lub samodzielnie pilnować rozliczeń. Nasza aplikacja jest przy tym mobilna – kolportaż ulotek lub gazetek reklamowych możesz planować w dowolnym miejscu na świecie. 

Interesuje Cię promocja poprzez rozdawanie ulotek? Dajemy Ci potężne narzędzie, dzięki któremu zaoszczędzisz zarówno pieniądze, jak i czas – nie wahaj się, zacznij planować kampanię ulotkową już dziś!

Wyceń i zamów online kampanię ulotkową

Bez rejestracji, bez zobowiązań, w 3 prostych krokach

Kontakt

Biuro czynne jest od pon. do pt. w godzinach od 9:00 do 17:00.

Biuro Obsługi Klienta

ul. Armii Krajowej 9A/211, 41-506 Chorzów
tel: +48 32 723 23 11, e-mail: bok@ekolportaz.pl

IMGIS POLSKA Sp. z o.o.

ul. Mariacka 8a/2a, 40-014 Katowice
KRS: 0000468466, NIP: 6342819746, Regon: 243309150
Pomoc techniczna oraz informacja związana z wdrożeniami na platformach dedykowanych realizowana jest przez e-mail: bok@ekolportaz.pl

Możesz zrealizować w następujących lokalizacjach:

Będzin, Bytom, Chorzów, Czeladź, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Głogów, Jastrzębie Zdrój, Jaworzno, Jelenia Góra, Katowice, Knurów, Kraków, Legnica, Mikołów, Mysłowice, Oleśnica, Olkusz, Oława, Piekary Śląskie, Pszczyna, Ruda Śląska, Rybnik, Siemianowice Śląskie, Sosnowiec, Świdnica, Świętochłowice, Tarnowskie Góry, Trzebnica, Tychy, Warszawa, Wodzisław, Wrocław, Zabrze, Zawiercie, Żory, Łódź,

Rozdawanie ulotek?

Zapomnij o tym! Zleć nam kolportaż bezadresowy i przygotuj się na wzmożone zainteresowanie swoim biznesem. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

DOTACJE NA INNOWACJE

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach
Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka na lata 2007 – 2013.