Roznoszenie ulotek Głogów

Dystrybucja ulotek nie jest większym problemem, ale jej zorganizowanie owszem. Jeżeli próbowałeś się w ten sposób reklamować, to z pewnością masz tego świadomość. Zatrudnienie pracownika, kontrolowanie jego pracy, rozliczenie godzin, wyliczenie wynagrodzenia… Ile czasu mógłbyś zaoszczędzić, gdybyś nie musiał wykonywać tych czynności? Wiemy, że sporo, bo – jako pierwsi – oddaliśmy naszym Klientom do użytku innowacyjne rozwiązanie w postaci narzędzia, dzięki któremu wycena i zlecenie kolportażu ulotek odbywają się online. 
Kolportaż ulotek – jak działamy? 

Jeżeli prowadzisz działalność gospodarczą na terenie Głogowa, to z pewnością doskonale wiesz, w jakich rejonach powinno zostać przeprowadzone bezadresowe rozdawanie ulotek lub gazetek reklamowych. Wystarczy, że wskażesz nam te rejony, a my zajmiemy się resztą. Podejmując współpracę z nami, zaoszczędzisz zarówno pieniądze, jak i czas. Efekty naszych działań – dystrybucji materiałów reklamowych – możesz śledzić online w dowolnym momencie, bo wszystkie akcje reklamowe, które zostały zlecone za pośrednictwem naszego systemu, zmieniają swój status w czasie rzeczywistym.

Szukasz oszczędności w firmie? Roznoszenie ulotek może kosztować Twoje przedsiębiorstwo mniej niż dotychczas – wystarczy, że zdecydujesz się na naszą ofertę. Kliknij.

Wyceń i zamów online kampanię ulotkową

Bez rejestracji, bez zobowiązań, w 3 prostych krokach

Kontakt

Biuro czynne jest od pon. do pt. w godzinach od 9:00 do 17:00.

Biuro Obsługi Klienta

ul. Armii Krajowej 9A/211, 41-506 Chorzów
tel: +48 32 723 23 11, e-mail: bok@ekolportaz.pl

IMGIS POLSKA Sp. z o.o.

ul. Mariacka 8a/2a, 40-014 Katowice
KRS: 0000468466, NIP: 6342819746, Regon: 243309150
Pomoc techniczna oraz informacja związana z wdrożeniami na platformach dedykowanych realizowana jest przez e-mail: bok@ekolportaz.pl

Możesz zrealizować w następujących lokalizacjach:

Będzin, Bytom, Chorzów, Czeladź, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Głogów, Jastrzębie Zdrój, Jaworzno, Jelenia Góra, Katowice, Knurów, Kraków, Legnica, Mikołów, Mysłowice, Oleśnica, Olkusz, Oława, Piekary Śląskie, Pszczyna, Ruda Śląska, Rybnik, Siemianowice Śląskie, Sosnowiec, Świdnica, Świętochłowice, Tarnowskie Góry, Trzebnica, Tychy, Warszawa, Wodzisław, Wrocław, Zabrze, Zawiercie, Żory, Łódź,

Rozdawanie ulotek?

Zapomnij o tym! Zleć nam kolportaż bezadresowy i przygotuj się na wzmożone zainteresowanie swoim biznesem. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

DOTACJE NA INNOWACJE

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach
Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka na lata 2007 – 2013.