Roznoszenie ulotek Jelenia Góra

Prowadzisz działalność gospodarczą na terenie Jeleniej Góry? Aby promować swoje usługi lub produkty wśród mieszkańców, korzystałeś z usługi, jaką jest kolportaż ulotek? W takim razie musisz wiedzieć, że na rynku pojawiło się innowacyjne rozwiązanie w postaci aplikacji, za pomocą której wycenisz i zlecisz roznoszenie ulotek w wybranych rejonach miasta. Jakie korzyści płyną dla Ciebie z takiego rozwiązania? Zaoszczędzisz zarówno czas, jak i pieniądze – nie będziesz musiał szkolić i kontrolować pracowników. 
Roznoszenie ulotek teraz łatwiej!

Dystrybucja ulotek nigdy nie była łatwiejsza – możesz się o tym przekonać, podejmując współpracę z nami. Zadbamy, aby kampania roznoszenia ulotek przebiegła sprawnie, a Twoje materiały dotarły do mieszkańców. Zarówno wycenę, jak i kolportaż materiałów reklamowych, zlecisz nam online, korzystając z intuicyjnego w obsłudze narzędzia. Również online będziesz mógł śledzić wyniki kampanii reklamowej.

Wykorzystaj możliwości, jakie daje rozdawanie ulotek i gazetek reklamowych. Z naszą pomocą dotrzesz do potencjalnych klientów i wyprzedzisz konkurencję. Gotowy na zwiększone zainteresowanie przygotowaną ofertą? Jeżeli tak, to zacznijmy współpracę!

Wyceń i zamów online kampanię ulotkową

Bez rejestracji, bez zobowiązań, w 3 prostych krokach

Kontakt

Biuro czynne jest od pon. do pt. w godzinach od 9:00 do 17:00.

Biuro Obsługi Klienta

ul. Armii Krajowej 9A/211, 41-506 Chorzów
tel: +48 32 723 23 11, e-mail: bok@ekolportaz.pl

IMGIS POLSKA Sp. z o.o.

ul. Mariacka 8a/2a, 40-014 Katowice
KRS: 0000468466, NIP: 6342819746, Regon: 243309150
Pomoc techniczna oraz informacja związana z wdrożeniami na platformach dedykowanych realizowana jest przez e-mail: bok@ekolportaz.pl

Możesz zrealizować w następujących lokalizacjach:

Będzin, Bytom, Chorzów, Czeladź, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Głogów, Jastrzębie Zdrój, Jaworzno, Jelenia Góra, Katowice, Knurów, Kraków, Legnica, Mikołów, Mysłowice, Oleśnica, Olkusz, Oława, Piekary Śląskie, Pszczyna, Ruda Śląska, Rybnik, Siemianowice Śląskie, Sosnowiec, Świdnica, Świętochłowice, Tarnowskie Góry, Trzebnica, Tychy, Warszawa, Wodzisław, Wrocław, Zabrze, Zawiercie, Żory, Łódź,

Rozdawanie ulotek?

Zapomnij o tym! Zleć nam kolportaż bezadresowy i przygotuj się na wzmożone zainteresowanie swoim biznesem. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

DOTACJE NA INNOWACJE

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach
Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka na lata 2007 – 2013.