Roznoszenie ulotek Czeladź

Prowadzisz działalność gospodarczą na terenie miasta Czeladź? Aby promować swój biznes, wybrałeś kolportaż ulotek i gazetek reklamowych? Jeżeli taki rodzaj reklamy uważasz za bardzo skuteczny, to czas ułatwić sobie organizację pracy. Czy wiesz, że teraz rozdawanie ulotek może być łatwiejsze niż kiedykolwiek? Wystarczy, że zdecydujesz się na opracowane przez nas rozwiązanie. 
Dystrybucja ulotek – teraz łatwiej! 

Korzystając z wdrożonego przez nas narzędzia, możesz online zlecić kolportaż ulotekbezadresowy. Pierwszym krokiem jest określenie rejonów miasta Czeladź, w których odbędzie się kampania ulotkowa. W drugim – wykonujesz wycenę i planujesz kampanię. Po przeprowadzeniu powyższych czynności, pozostaje jedynie śledzić efekty. To takie proste! Dodatkowymi korzyściami są obniżenie kosztów roznoszenia ulotek i oszczędność czasu. Decydując się na współpracę z nami, nie musisz również szukać pracowników. 

Twoim celem jest kolportaż ulotek na terenie miasta Czeladź? Bądź o krok przed swoją konkurencją – zdecyduj się na współpracę z nami i rozpocznij skuteczną kampanię ulotkową!

Wyceń i zamów online kampanię ulotkową

Bez rejestracji, bez zobowiązań, w 3 prostych krokach

Kontakt

Biuro czynne jest od pon. do pt. w godzinach od 9:00 do 17:00.

Biuro Obsługi Klienta

ul. Armii Krajowej 9A/211, 41-506 Chorzów
tel: +48 32 723 23 11, e-mail: bok@ekolportaz.pl

IMGIS POLSKA Sp. z o.o.

ul. Mariacka 8a/2a, 40-014 Katowice
KRS: 0000468466, NIP: 6342819746, Regon: 243309150
Pomoc techniczna oraz informacja związana z wdrożeniami na platformach dedykowanych realizowana jest przez e-mail: bok@ekolportaz.pl

Możesz zrealizować w następujących lokalizacjach:

Będzin, Bytom, Chorzów, Czeladź, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Głogów, Jastrzębie Zdrój, Jaworzno, Jelenia Góra, Katowice, Knurów, Kraków, Legnica, Mikołów, Mysłowice, Oleśnica, Olkusz, Oława, Piekary Śląskie, Pszczyna, Ruda Śląska, Rybnik, Siemianowice Śląskie, Sosnowiec, Świdnica, Świętochłowice, Tarnowskie Góry, Trzebnica, Tychy, Warszawa, Wodzisław, Wrocław, Zabrze, Zawiercie, Żory, Łódź,

Rozdawanie ulotek?

Zapomnij o tym! Zleć nam kolportaż bezadresowy i przygotuj się na wzmożone zainteresowanie swoim biznesem. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

DOTACJE NA INNOWACJE

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach
Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka na lata 2007 – 2013.