Roznoszenie ulotek Legnica

Dystrybucja materiałów reklamowych nie bez przyczyny cieszy się tak dużą popularnością wśród przedsiębiorców – to tani i efektywny sposób na dotarcie do potencjalnych klientów. Podzielasz to stanowisko? Musisz wiedzieć, że teraz kolportaż ulotek może odbyć się po jeszcze niższych kosztach – wystarczy, że zdecydujesz się na współpracę z nami. 
Dystrybucja ulotek – jak działamy?

Stworzyliśmy, wdrożyliśmy i udostępniliśmy specjalne narzędzie, za pomocą którego w wygodny sposób – bo online – zlecisz nam rozdawanie ulotek w wybranych rejonach Legnicy. Również efekty możesz śledzić bez konieczności kontaktowania się z naszymi pracownikami – wystarczy, że zalogujesz się do systemu – wszystkie akcje reklamowe zlecone za jego pośrednictwem zmieniają status w czasie rzeczywistym. 
Zamawiaj kolportaż ulotek u nas!

Zapomnij o konieczności zatrudniania, rozliczania i kontrolowania poczynań pracowników. Każdego dnia Twoje materiały reklamowe mogą trafiać do mieszkańców miasta po niższych niż dotychczas kosztach. Zainteresowany? Nie zwlekaj – jeszcze dziś rozpocznijmy owocną współpracę!

Wyceń i zamów online kampanię ulotkową

Bez rejestracji, bez zobowiązań, w 3 prostych krokach

Kontakt

Biuro czynne jest od pon. do pt. w godzinach od 9:00 do 17:00.

Biuro Obsługi Klienta

ul. Armii Krajowej 9A/211, 41-506 Chorzów
tel: +48 32 723 23 11, e-mail: bok@ekolportaz.pl

IMGIS POLSKA Sp. z o.o.

ul. Mariacka 8a/2a, 40-014 Katowice
KRS: 0000468466, NIP: 6342819746, Regon: 243309150
Pomoc techniczna oraz informacja związana z wdrożeniami na platformach dedykowanych realizowana jest przez e-mail: bok@ekolportaz.pl

Możesz zrealizować w następujących lokalizacjach:

Będzin, Bytom, Chorzów, Czeladź, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Głogów, Jastrzębie Zdrój, Jaworzno, Jelenia Góra, Katowice, Knurów, Kraków, Legnica, Mikołów, Mysłowice, Oleśnica, Olkusz, Oława, Piekary Śląskie, Pszczyna, Ruda Śląska, Rybnik, Siemianowice Śląskie, Sosnowiec, Świdnica, Świętochłowice, Tarnowskie Góry, Trzebnica, Tychy, Warszawa, Wodzisław, Wrocław, Zabrze, Zawiercie, Żory, Łódź,

Rozdawanie ulotek?

Zapomnij o tym! Zleć nam kolportaż bezadresowy i przygotuj się na wzmożone zainteresowanie swoim biznesem. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

DOTACJE NA INNOWACJE

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach
Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka na lata 2007 – 2013.