Roznoszenie ulotek Ruda Śląska

To właśnie w Rudzie Śląskiej zdecydowałeś się prowadzić sklep stacjonarny lub punkt usługowy? Czy wiesz, że w przypadku lokalnych biznesów kolportaż ulotek sprawdza się idealnie? Jeżeli poznałeś już potencjał, jaki niesie ze sobą roznoszenie ulotek, to musisz wiedzieć, że przeprowadzenie takiej akcji może kosztować Twoją firmę mniej niż dotychczas. Jak to możliwe?   
Dystrybucja ulotek – niższe koszty!
Stworzyliśmy i udostępniliśmy naszym klientom innowacyjne na skalę europejską narzędzie, za pomocą którego wszyscy zainteresowani mogą dokonać wyceny kampanii ulotkowej, a następnie zlecić rozdawanie ulotek. Wymienione wyżej czynności wykonasz online, co oznacza, że nie będziesz musiał osobiście lub telefonicznie kontaktować się z naszymi pracownikami. To również w naszej gestii leży rozliczenie się z osobami odpowiedzialnymi za kolportaż ulotek i innych materiałów reklamowych. Efekty naszej pracy możesz przy tym śledzić online, bo wszystkie prowadzone akcje są uaktualniane w czasie rzeczywistym. 

Wybierz rejony w Rudzie Śląskiej, w których mamy rozdawać ulotki, gazetki reklamowe czy inne materiały promocyjne. Nie zwlekaj – zacznijmy współpracę już dziś!

Wyceń i zamów online kampanię ulotkową

Bez rejestracji, bez zobowiązań, w 3 prostych krokach

Kontakt

Biuro czynne jest od pon. do pt. w godzinach od 9:00 do 17:00.

Biuro Obsługi Klienta

ul. Armii Krajowej 9A/211, 41-506 Chorzów
tel: +48 32 723 23 11, e-mail: bok@ekolportaz.pl

IMGIS POLSKA Sp. z o.o.

ul. Mariacka 8a/2a, 40-014 Katowice
KRS: 0000468466, NIP: 6342819746, Regon: 243309150
Pomoc techniczna oraz informacja związana z wdrożeniami na platformach dedykowanych realizowana jest przez e-mail: bok@ekolportaz.pl

Możesz zrealizować w następujących lokalizacjach:

Będzin, Bytom, Chorzów, Czeladź, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Głogów, Jastrzębie Zdrój, Jaworzno, Jelenia Góra, Katowice, Knurów, Kraków, Legnica, Mikołów, Mysłowice, Oleśnica, Olkusz, Oława, Piekary Śląskie, Pszczyna, Ruda Śląska, Rybnik, Siemianowice Śląskie, Sosnowiec, Świdnica, Świętochłowice, Tarnowskie Góry, Trzebnica, Tychy, Warszawa, Wodzisław, Wrocław, Zabrze, Zawiercie, Żory, Łódź,

Rozdawanie ulotek?

Zapomnij o tym! Zleć nam kolportaż bezadresowy i przygotuj się na wzmożone zainteresowanie swoim biznesem. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

DOTACJE NA INNOWACJE

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach
Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka na lata 2007 – 2013.