Roznoszenie ulotek Siemianowice Śląskie

Dotychczas samodzielnie dbałeś o kolportaż ulotek i innych materiałów reklamowych, zaniedbując swoje inne obowiązki względem prowadzonej firmy? Dziś jest już alternatywa – możesz skorzystać z naszej pomocy. Opracowaliśmy i udostępniliśmy wszystkim klientom nowoczesne narzędzie – od teraz roznoszenie ulotek w wybranych rejonach Siemianowic Śląskich zlecisz online. W ten sposób zaoszczędzisz czas i pieniądze – umożliwiamy klientom samodzielne wykonanie wyceny, a także dostosowanie planowanej kampanii do posiadanego budżetu. Jeżeli dotychczas korzystałeś z pomocy osób trzecich, to dodatkowo musisz wiedzieć, że efekty zleconej akcji będziesz mógł śledzić online – wystarczy, że zalogujesz się do systemu. 

Rozdawanie ulotek – skorzystaj z naszej aplikacji!  
 
Dystrybucja ulotek może przyczynić się do wzrostu zysków Twojej firmy. Jeżeli dotychczas dystrybucja takich materiał spędzała Ci sen z powiek, to musisz wiedzieć, że mamy rozwiązanie. Z nami sprawnie i ponosząc przy tym niskie koszty, przeprowadzisz akcję rozdawania ulotek w wybranych rejonach miast lub miastach na terenie Polski. Nie czekaj – dystrybucja ulotek może zacząć się już dziś. Skorzystaj z naszej pomocy i zacznij skuteczną akcję reklamującą Twoje produkty lub usługi!

Wyceń i zamów online kampanię ulotkową

Bez rejestracji, bez zobowiązań, w 3 prostych krokach

Kontakt

Biuro czynne jest od pon. do pt. w godzinach od 9:00 do 17:00.

Biuro Obsługi Klienta

ul. Armii Krajowej 9A/211, 41-506 Chorzów
tel: +48 32 723 23 11, e-mail: bok@ekolportaz.pl

IMGIS POLSKA Sp. z o.o.

ul. Mariacka 8a/2a, 40-014 Katowice
KRS: 0000468466, NIP: 6342819746, Regon: 243309150
Pomoc techniczna oraz informacja związana z wdrożeniami na platformach dedykowanych realizowana jest przez e-mail: bok@ekolportaz.pl

Możesz zrealizować w następujących lokalizacjach:

Będzin, Bytom, Chorzów, Czeladź, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Głogów, Jastrzębie Zdrój, Jaworzno, Jelenia Góra, Katowice, Knurów, Kraków, Legnica, Mikołów, Mysłowice, Oleśnica, Olkusz, Oława, Piekary Śląskie, Pszczyna, Ruda Śląska, Rybnik, Siemianowice Śląskie, Sosnowiec, Świdnica, Świętochłowice, Tarnowskie Góry, Trzebnica, Tychy, Warszawa, Wodzisław, Wrocław, Zabrze, Zawiercie, Żory, Łódź,

Rozdawanie ulotek?

Zapomnij o tym! Zleć nam kolportaż bezadresowy i przygotuj się na wzmożone zainteresowanie swoim biznesem. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

DOTACJE NA INNOWACJE

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach
Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka na lata 2007 – 2013.