Roznoszenie ulotek Zabrze

Każdego dnia w Polsce powstaje ok. 1 200 nowych firm. Każda z nich chce zainteresować swoimi produktami lub usługami potencjalnych klientów. W przypadku działalności stacjonarnej idealnie sprawdzają się ulotki. Próbowałeś już tej metody reklamy, ale okazało się, że organizacja kampanii mającej na celu rozdawanie ulotek wiąże się z kosztami i jest czasochłonna? To przeszłość – poznaj nasz innowacyjny system i przekonaj się, że może być inaczej. 
Dystrybucja ulotek – jak działamy?

Stworzyliśmy nowoczesną aplikację, dzięki której kolportaż ulotek czy innych materiałów reklamowych odbywa się po niższych niż dotychczas kosztach. Kampanię zaplanujesz i zlecisz online – resztą zajmiemy się my. Dystrybucja ulotek czy innych materiałów odbywa się w wybranych przez Ciebie rejonach miasta Zabrze (lub innej miejscowości), a efekty możesz śledzić również online – wystarczy, że zalogujesz się do naszego systemu. 

Chcesz zlecić roznoszenie ulotek, gazetek reklamowych czy innych materiałów promocyjnych? Nawiąż współpracę z nami – nie tylko zaoszczędzisz, lecz także zwiększysz zyski – zaplanuj i rozpocznij swoją kampanię ulotkową niezwłocznie!

Wyceń i zamów online kampanię ulotkową

Bez rejestracji, bez zobowiązań, w 3 prostych krokach

Kontakt

Biuro czynne jest od pon. do pt. w godzinach od 9:00 do 17:00.

Biuro Obsługi Klienta

ul. Armii Krajowej 9A/211, 41-506 Chorzów
tel: +48 32 723 23 11, e-mail: bok@ekolportaz.pl

IMGIS POLSKA Sp. z o.o.

ul. Mariacka 8a/2a, 40-014 Katowice
KRS: 0000468466, NIP: 6342819746, Regon: 243309150
Pomoc techniczna oraz informacja związana z wdrożeniami na platformach dedykowanych realizowana jest przez e-mail: bok@ekolportaz.pl

Możesz zrealizować w następujących lokalizacjach:

Będzin, Bytom, Chorzów, Czeladź, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Głogów, Jastrzębie Zdrój, Jaworzno, Jelenia Góra, Katowice, Knurów, Kraków, Legnica, Mikołów, Mysłowice, Oleśnica, Olkusz, Oława, Piekary Śląskie, Pszczyna, Ruda Śląska, Rybnik, Siemianowice Śląskie, Sosnowiec, Świdnica, Świętochłowice, Tarnowskie Góry, Trzebnica, Tychy, Warszawa, Wodzisław, Wrocław, Zabrze, Zawiercie, Żory, Łódź,

Rozdawanie ulotek?

Zapomnij o tym! Zleć nam kolportaż bezadresowy i przygotuj się na wzmożone zainteresowanie swoim biznesem. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

DOTACJE NA INNOWACJE

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach
Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka na lata 2007 – 2013.