Roznoszenie ulotek Kraków

Z iloma firmami konkurujesz o klienta? Aby zdobyć zaufanie konsumentów, musisz nie tylko oferować dobrej jakości produkty lub usługi, lecz przede wszystkim… poinformować o swojej obecności na rynku! Pomożemy Ci w tym, bo kolportaż ulotek i gazetek reklamowych to nasza specjalność. Aby wszystkim zainteresowanym usprawnić zlecanie dystrybucji bezadresowej, opracowaliśmy i wdrożyliśmy innowacyjne narzędzie, dzięki któremu wycena usługi rozdawania ulotek w wybranych rejonach Krakowa i nawiązanie współpracy z naszą firmą odbywają się online. 
Dystrybucja ulotek – jak działamy? 

Jeżeli Twoim celem jest rozdawanie ulotek, to nie wahaj się – sprawnie wykonamy kolportaż. Co więcej, będziesz mógł śledzić efekty naszej pracy w wygodnym dla siebie momencie – wszystkie zlecone za pośrednictwem naszego systemu kampanie ulotkowe zmieniają swój status w czasie rzeczywistym. Kolportaż ulotek i gazetek reklamowych nigdy nie był łatwiejszy – przekonaj się o tym samodzielnie. 

Z naszą pomocą możesz dotrzeć do potencjalnych klientów zamieszkujących w Krakowie. Czy jesteś przygotowany na wzmożone zainteresowanie swoją ofertą? Jeżeli tak, to już dziś zleć nam roznoszenie ulotek!

Wyceń i zamów online kampanię ulotkową

Bez rejestracji, bez zobowiązań, w 3 prostych krokach

Kontakt

Biuro czynne jest od pon. do pt. w godzinach od 9:00 do 17:00.

Biuro Obsługi Klienta

ul. Armii Krajowej 9A/211, 41-506 Chorzów
tel: +48 32 723 23 11, e-mail: bok@ekolportaz.pl

IMGIS POLSKA Sp. z o.o.

ul. Mariacka 8a/2a, 40-014 Katowice
KRS: 0000468466, NIP: 6342819746, Regon: 243309150
Pomoc techniczna oraz informacja związana z wdrożeniami na platformach dedykowanych realizowana jest przez e-mail: bok@ekolportaz.pl

Możesz zrealizować w następujących lokalizacjach:

Będzin, Bytom, Chorzów, Czeladź, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Głogów, Jastrzębie Zdrój, Jaworzno, Jelenia Góra, Katowice, Knurów, Kraków, Legnica, Mikołów, Mysłowice, Oleśnica, Olkusz, Oława, Piekary Śląskie, Pszczyna, Ruda Śląska, Rybnik, Siemianowice Śląskie, Sosnowiec, Świdnica, Świętochłowice, Tarnowskie Góry, Trzebnica, Tychy, Warszawa, Wodzisław, Wrocław, Zabrze, Zawiercie, Żory, Łódź,

Rozdawanie ulotek?

Zapomnij o tym! Zleć nam kolportaż bezadresowy i przygotuj się na wzmożone zainteresowanie swoim biznesem. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

DOTACJE NA INNOWACJE

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach
Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka na lata 2007 – 2013.