Roznoszenie ulotek Żory

Kolportaż ulotek to jedno z popularniejszych rozwiązań, na które decydują się przedsiębiorcy prowadzący stacjonarne punkty sprzedaży. Dystrybucja materiałów reklamowych pozwala przypomnieć o swoim biznesie klientom, którzy mieli już okazję skorzystać z usług firmy, i jednocześnie promować ją wśród pozostałych konsumentów. Jeżeli uważasz, że rozdawanie ulotek sprawdzało się dotychczas w Twoimi przypadku, to musisz wiedzieć, że teraz może ono Cię kosztować jeszcze mniej pieniędzy i wysiłku. 
Dystrybucja ulotek – nowe rozwiązanie!

Opracowaliśmy i wdrożyliśmy innowacyjny na skalę europejską system, dzięki któremu z dowolnego miejsca na świecie – czyli online – dokonasz wyceny, zaplanujesz i zlecisz roznoszenie ulotek. Dodatkowo naszym klientom umożliwiamy śledzenie efektów, bo informacje o akcjach promocyjnych zleconych przez nasz system zmieniają status w trybie rzeczywistym. Czy sprawdziłeś już, ile zaoszczędzisz, gdy rozpoczniesz współpracę z nami w zakresie kolportażu ulotek lub gazetek reklamowych?

Roznoszenie ulotek może być tańsze niż dotychczas. Przekonaj się o tym samodzielnie. Nie zwlekaj – rozpocznij kampanię ulotkową!

Wyceń i zamów online kampanię ulotkową

Bez rejestracji, bez zobowiązań, w 3 prostych krokach

Kontakt

Biuro czynne jest od pon. do pt. w godzinach od 9:00 do 17:00.

Biuro Obsługi Klienta

ul. Armii Krajowej 9A/211, 41-506 Chorzów
tel: +48 32 723 23 11, e-mail: bok@ekolportaz.pl

IMGIS POLSKA Sp. z o.o.

ul. Mariacka 8a/2a, 40-014 Katowice
KRS: 0000468466, NIP: 6342819746, Regon: 243309150
Pomoc techniczna oraz informacja związana z wdrożeniami na platformach dedykowanych realizowana jest przez e-mail: bok@ekolportaz.pl

Możesz zrealizować w następujących lokalizacjach:

Będzin, Bytom, Chorzów, Czeladź, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Głogów, Jastrzębie Zdrój, Jaworzno, Jelenia Góra, Katowice, Knurów, Kraków, Legnica, Mikołów, Mysłowice, Oleśnica, Olkusz, Oława, Piekary Śląskie, Pszczyna, Ruda Śląska, Rybnik, Siemianowice Śląskie, Sosnowiec, Świdnica, Świętochłowice, Tarnowskie Góry, Trzebnica, Tychy, Warszawa, Wodzisław, Wrocław, Zabrze, Zawiercie, Żory, Łódź,

Rozdawanie ulotek?

Zapomnij o tym! Zleć nam kolportaż bezadresowy i przygotuj się na wzmożone zainteresowanie swoim biznesem. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

DOTACJE NA INNOWACJE

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach
Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka na lata 2007 – 2013.