Roznoszenie ulotek Wodzisław

Prowadzisz działalność gospodarczą na terenie miasta Wodzisław? Aby zainteresować swoją ofertą mieszkańców, powinieneś wykorzystać potencjał, jaki niesie ze sobą roznoszenie ulotek. Kolportaż takich materiałów nie jest drogi, a koszty zwracają się – klienci zaglądają i kupują. Jeżeli wcześniej we własnym zakresie organizowałeś rozdawanie ulotek i zatrudniałeś do tego pracowników, to musisz wiedzieć, że teraz jest już dostępne innowacyjne narzędzie, za pomocą którego szybko zaplanujesz dystrybucję ulotek i zlecisz wykonanie go nam. Korzystając ze stworzonego przez nas systemu, dostosujesz kampanię do budżetu i będziesz mógł śledzić efekty. Wszystko to w wygodny sposób – online. 
Kolportaż ulotek i materiałów promocyjnych

Dystrybucja ulotek odbędzie się w rejonach miast, które wskażesz. Aby rozpocząć pracę nad kampanią, wcale nie musisz mieć dostępu do firmowego lub osobistego komputera – nasza aplikacja została przystosowana również do urządzeń mobilnych. To gwarantuje, że zawsze – niezależnie od tego, gdzie się znajdziesz – będziesz mógł zlecić kolportaż uloteklub gazetek reklamowych. 

Chcesz jeszcze skuteczniej rozdawać ulotki? Postaw na współpracę z nami – jesteśmy skuteczni!

Wyceń i zamów online kampanię ulotkową

Bez rejestracji, bez zobowiązań, w 3 prostych krokach

Kontakt

Biuro czynne jest od pon. do pt. w godzinach od 9:00 do 17:00.

Biuro Obsługi Klienta

ul. Armii Krajowej 9A/211, 41-506 Chorzów
tel: +48 32 723 23 11, e-mail: bok@ekolportaz.pl

IMGIS POLSKA Sp. z o.o.

ul. Mariacka 8a/2a, 40-014 Katowice
KRS: 0000468466, NIP: 6342819746, Regon: 243309150
Pomoc techniczna oraz informacja związana z wdrożeniami na platformach dedykowanych realizowana jest przez e-mail: bok@ekolportaz.pl

Możesz zrealizować w następujących lokalizacjach:

Będzin, Bytom, Chorzów, Czeladź, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Głogów, Jastrzębie Zdrój, Jaworzno, Jelenia Góra, Katowice, Knurów, Kraków, Legnica, Mikołów, Mysłowice, Oleśnica, Olkusz, Oława, Piekary Śląskie, Pszczyna, Ruda Śląska, Rybnik, Siemianowice Śląskie, Sosnowiec, Świdnica, Świętochłowice, Tarnowskie Góry, Trzebnica, Tychy, Warszawa, Wodzisław, Wrocław, Zabrze, Zawiercie, Żory, Łódź,

Rozdawanie ulotek?

Zapomnij o tym! Zleć nam kolportaż bezadresowy i przygotuj się na wzmożone zainteresowanie swoim biznesem. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

DOTACJE NA INNOWACJE

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach
Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka na lata 2007 – 2013.