Roznoszenie ulotek Rybnik

Prowadzisz lokalny biznes na terenie Rybnika i z tego względu cyklicznie zlecasz roznoszenie ulotek? Czy wiesz, że teraz możesz zminimalizować koszty przeprowadzania takich akcji i zaoszczędzić sporo czasu na etapie ich przygotowywania? Przedsiębiorcom korzystającym z bezadresowego kolportażu ulotek i innych materiałów reklamowych udostępniliśmy innowacyjną aplikację. Jak teraz możesz zlecać ulotkowanie? 
Dystrybucja ulotek – poznaj naszą aplikację! 
Nasz propozycja to system online, za pośrednictwem którego zlecisz kolportaż ulotek i gazetek reklamowych. Zarówno wycena, jak i złożenie zamówienia odbywa się online, co pozwala zaoszczędzić sporo czasu. To jednak nie wszystko, bo możesz wskazać rejony miasta, w których rozdawanie ulotek ma się odbyć. Dodatkowo – po zalogowaniu się na swoje konto w naszym systemie – możesz śledzić efekty aktywnej kampanii ulotkowej. Rezultat? Kolportaż ulotek i innych materiałów reklamowych odbywa się sprawnie, a to tego oszczędzasz – zarówno czas, jak i pieniądze.   
Jesteś zainteresowany zwiększeniem zysków? Postaw na współpracę z nami – zapewniamy, że Twoje materiały reklamowe trafią do potencjalnych klientów mieszkających we wskazanych przez Ciebie rejonach miasta. Rozpocznij nowoczesny i sprawny kolportaż ulotek!

Wyceń i zamów online kampanię ulotkową

Bez rejestracji, bez zobowiązań, w 3 prostych krokach

Kontakt

Biuro czynne jest od pon. do pt. w godzinach od 9:00 do 17:00.

Biuro Obsługi Klienta

ul. Armii Krajowej 9A/211, 41-506 Chorzów
tel: +48 32 723 23 11, e-mail: bok@ekolportaz.pl

IMGIS POLSKA Sp. z o.o.

ul. Mariacka 8a/2a, 40-014 Katowice
KRS: 0000468466, NIP: 6342819746, Regon: 243309150
Pomoc techniczna oraz informacja związana z wdrożeniami na platformach dedykowanych realizowana jest przez e-mail: bok@ekolportaz.pl

Możesz zrealizować w następujących lokalizacjach:

Będzin, Bytom, Chorzów, Czeladź, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Głogów, Jastrzębie Zdrój, Jaworzno, Jelenia Góra, Katowice, Knurów, Kraków, Legnica, Mikołów, Mysłowice, Oleśnica, Olkusz, Oława, Piekary Śląskie, Pszczyna, Ruda Śląska, Rybnik, Siemianowice Śląskie, Sosnowiec, Świdnica, Świętochłowice, Tarnowskie Góry, Trzebnica, Tychy, Warszawa, Wodzisław, Wrocław, Zabrze, Zawiercie, Żory, Łódź,

Rozdawanie ulotek?

Zapomnij o tym! Zleć nam kolportaż bezadresowy i przygotuj się na wzmożone zainteresowanie swoim biznesem. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

DOTACJE NA INNOWACJE

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach
Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka na lata 2007 – 2013.