Roznoszenie ulotek Warszawa

„Jeśli jest coś, czego nie potrafimy zrobić wydajniej, taniej i lepiej niż konkurenci, nie ma sensu, żebyśmy to robili i powinniśmy zatrudnić do wykonania tej pracy kogoś, kto zrobi to lepiej niż my”. W biznesie kierujesz się tymi słowami Henry’ego Forda? Zatem zleć nam kolportaż ulotek, gazetek reklamowych lub innych materiałów reklamowych – zaoszczędzisz czas i pieniądze. Jako pierwsi udostępniliśmy innowacyjne narzędzie – wycena bezadresowej dystrybucji materiałów reklamowych odbywa się online. W ten sam sposób nawiążesz z nami współpracę, zlecając nam roznoszenie ulotek w wybranych rejonach Warszawy.   
Dystrybucja ulotek – sprawniej i taniej!

Udostępnione przez nas narzędzie jest innowacyjne na europejskim rynku, a dodatkowo jest dostosowane do urządzeń mobilnych. To jednak nie wszystko, bo po zalogowaniu się do niego, możesz również śledzić efekty przeprowadzanej akcji, której celem jest rozdawanie ulotek. Nigdy wcześniej planowanie bezadresowych kampanii reklamowych nie było łatwiejsze! 

Dajemy Ci nowoczesne narzędzie, dzięki któremu roznoszenie ulotek czy gazetek reklamowych nie będzie już dla Ciebie kłopotliwe. Skorzystaj z naszej pomocy, aby zwiększyć zyski swojej firmy!

Wyceń i zamów online kampanię ulotkową

Bez rejestracji, bez zobowiązań, w 3 prostych krokach

Kontakt

Biuro czynne jest od pon. do pt. w godzinach od 9:00 do 17:00.

Biuro Obsługi Klienta

ul. Armii Krajowej 9A/211, 41-506 Chorzów
tel: +48 32 723 23 11, e-mail: bok@ekolportaz.pl

IMGIS POLSKA Sp. z o.o.

ul. Mariacka 8a/2a, 40-014 Katowice
KRS: 0000468466, NIP: 6342819746, Regon: 243309150
Pomoc techniczna oraz informacja związana z wdrożeniami na platformach dedykowanych realizowana jest przez e-mail: bok@ekolportaz.pl

Możesz zrealizować w następujących lokalizacjach:

Będzin, Bytom, Chorzów, Czeladź, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Głogów, Jastrzębie Zdrój, Jaworzno, Jelenia Góra, Katowice, Knurów, Kraków, Legnica, Mikołów, Mysłowice, Oleśnica, Olkusz, Oława, Piekary Śląskie, Pszczyna, Ruda Śląska, Rybnik, Siemianowice Śląskie, Sosnowiec, Świdnica, Świętochłowice, Tarnowskie Góry, Trzebnica, Tychy, Warszawa, Wodzisław, Wrocław, Zabrze, Zawiercie, Żory, Łódź,

Rozdawanie ulotek?

Zapomnij o tym! Zleć nam kolportaż bezadresowy i przygotuj się na wzmożone zainteresowanie swoim biznesem. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

DOTACJE NA INNOWACJE

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach
Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka na lata 2007 – 2013.