Roznoszenie ulotek Oleśnica

Od czego zależy zysk Twojej firmy? Od tego, ile produktów lub usług sprzedaż, prawda? Chcesz, aby więcej osób korzystało z przygotowanej przez Ciebie oferty? Wybierz zatem kolportaż ulotek i gazetek reklamowych. To sprawdzony sposób docierania do szerokiego grona potencjalnych klientów. Co więcej, teraz możesz sporo zaoszczędzić. Nawiązując współpracę z nami, w wygodny sposób zlecisz roznoszenie ulotek, zapominając o konieczności zatrudniania i kontrolowania pracowników. Brzmi interesująco? 
Dystrybucja ulotek – jak działamy?   
Opracowaliśmy i udostępniliśmy narzędzie, za pomocą którego online dokonasz wyceny kampanii ulotkowej, a następnie zlecisz nam kolportaż ulotek i innych materiałów reklamowych. To innowacyjne rozwiązanie, które pozwala zaoszczędzić zarówno czas, jak i pieniądze. To jednak nie wszystko, bo online możesz też śledzić efekty przeprowadzanej akcji ulotkowej. Zamiast zatem zajmować się nadzorowaniem pracowników odpowiedzialnych za rozdawanie ulotek, będziesz mógł w pełni skoncentrować się na prowadzeniu działalności i obsłudze klientów. 
Nie zwlekaj z rozpoczęciem bezadresowego kolportażu ulotek i materiałów reklamowych. Na rynku nie znajdziesz lepszej oferty – po prostu rozpocznij kampanię!

Wyceń i zamów online kampanię ulotkową

Bez rejestracji, bez zobowiązań, w 3 prostych krokach

Kontakt

Biuro czynne jest od pon. do pt. w godzinach od 9:00 do 17:00.

Biuro Obsługi Klienta

ul. Armii Krajowej 9A/211, 41-506 Chorzów
tel: +48 32 723 23 11, e-mail: bok@ekolportaz.pl

IMGIS POLSKA Sp. z o.o.

ul. Mariacka 8a/2a, 40-014 Katowice
KRS: 0000468466, NIP: 6342819746, Regon: 243309150
Pomoc techniczna oraz informacja związana z wdrożeniami na platformach dedykowanych realizowana jest przez e-mail: bok@ekolportaz.pl

Możesz zrealizować w następujących lokalizacjach:

Będzin, Bytom, Chorzów, Czeladź, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Głogów, Jastrzębie Zdrój, Jaworzno, Jelenia Góra, Katowice, Knurów, Kraków, Legnica, Mikołów, Mysłowice, Oleśnica, Olkusz, Oława, Piekary Śląskie, Pszczyna, Ruda Śląska, Rybnik, Siemianowice Śląskie, Sosnowiec, Świdnica, Świętochłowice, Tarnowskie Góry, Trzebnica, Tychy, Warszawa, Wodzisław, Wrocław, Zabrze, Zawiercie, Żory, Łódź,

Rozdawanie ulotek?

Zapomnij o tym! Zleć nam kolportaż bezadresowy i przygotuj się na wzmożone zainteresowanie swoim biznesem. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

DOTACJE NA INNOWACJE

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach
Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka na lata 2007 – 2013.