Roznoszenie ulotek Wrocław

Dystrybucja ulotek, gazetek i innych materiałów reklamowych nie musi się odbywać jak dotychczas – teraz masz szansę zaoszczędzić czas i pieniądze, wystarczy tylko, że zdecydujesz się na współpracę z nami. Stworzyliśmy i udostępniliśmy innowacyjne narzędzie, za pomocą którego wycena i zlecenie dystrybucji ulotek odbywa się online. W taki sam sposób, czyli online, możliwe jest śledzenie efektów akcji ulotkowej. Zainteresowany?   
Kolportaż ulotek – sprawniej i tajniej!

Rozdawanie ulotek z nami to konkretne korzyści – nie musisz szukać pracowników, kontrolować ich pracy i rozliczać się z nimi. Dodatkowo możesz wskazać rejony Wrocławia, w których odbędzie się bezadresowy kolportaż ulotek czy innych materiałów reklamowych. Jeżeli masz ograniczony budżet, to samodzielnie możesz do niego dostosować planowaną kampanię, za której cel obierzesz roznoszenie ulotek. Pracujesz poza biurem? Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość – nasze narzędzie działa również na urządzeniach mobilnych. 

Zdecyduj się na kolportaż ulotek z nami – planowanie bezadresowej dystrybucji materiałów reklamowych nigdy nie było łatwiejsze. Już dziś dołącz do grona naszych zadowolonych klientów!

Wyceń i zamów online kampanię ulotkową

Bez rejestracji, bez zobowiązań, w 3 prostych krokach

Kontakt

Biuro czynne jest od pon. do pt. w godzinach od 9:00 do 17:00.

Biuro Obsługi Klienta

ul. Armii Krajowej 9A/211, 41-506 Chorzów
tel: +48 32 723 23 11, e-mail: bok@ekolportaz.pl

IMGIS POLSKA Sp. z o.o.

ul. Mariacka 8a/2a, 40-014 Katowice
KRS: 0000468466, NIP: 6342819746, Regon: 243309150
Pomoc techniczna oraz informacja związana z wdrożeniami na platformach dedykowanych realizowana jest przez e-mail: bok@ekolportaz.pl

Możesz zrealizować w następujących lokalizacjach:

Będzin, Bytom, Chorzów, Czeladź, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Głogów, Jastrzębie Zdrój, Jaworzno, Jelenia Góra, Katowice, Knurów, Kraków, Legnica, Mikołów, Mysłowice, Oleśnica, Olkusz, Oława, Piekary Śląskie, Pszczyna, Ruda Śląska, Rybnik, Siemianowice Śląskie, Sosnowiec, Świdnica, Świętochłowice, Tarnowskie Góry, Trzebnica, Tychy, Warszawa, Wodzisław, Wrocław, Zabrze, Zawiercie, Żory, Łódź,

Rozdawanie ulotek?

Zapomnij o tym! Zleć nam kolportaż bezadresowy i przygotuj się na wzmożone zainteresowanie swoim biznesem. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

DOTACJE NA INNOWACJE

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach
Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka na lata 2007 – 2013.