Roznoszenie ulotek Katowice

Duże miasto to duże możliwości, gdy mowa o prowadzeniu biznesu, ale jednocześnie duża konkurencja. Jeżeli chcesz się wyróżnić wśród innych przedsiębiorców działających w tej samej branży co Ty, to kolportaż ulotek wydaje się dobrym rozwiązaniem. W ten sposób dotrzesz do szerokiego grona potencjalnych klientów. Przy naszej pomocy zrobisz to, ponosząc jeszcze niższe koszty. Jak to możliwe?   
Dystrybucja ulotek – zapraszamy do współpracy!

Opracowaliśmy unikalne narzędzie, za pomocą którego dokonasz wyceny usługi, jaką jest rozdawanie ulotek i materiałów reklamowych, a następnie zlecisz jej wdrożenie w wybranych rejonach miasta. To jednak nie wszystko, bo w każdym momencie – również online – możesz monitorować efekty naszej pracy. Tak zorganizowana kampania roznoszenia ulotek to spora oszczędność dla Ciebie, jako potencjalnego klienta – zaoszczędzisz możesz zarówno czas, jak i pieniądze. Jeżeli jesteś zdecydowany, bo chcesz być o krok przed konkurencją, to zacznij od wyboru rejonów, w których odbędzie się kolportaż ulotek, gazetek reklamowych lub innych materiałów promocyjnych. 

Nie zwlekaj – postaw na dobrze zorganizowaną dystrybucję ulotek, która zwiększy dochody Twojej firmy.

Wyceń i zamów online kampanię ulotkową

Bez rejestracji, bez zobowiązań, w 3 prostych krokach

Kontakt

Biuro czynne jest od pon. do pt. w godzinach od 9:00 do 17:00.

Biuro Obsługi Klienta

ul. Armii Krajowej 9A/211, 41-506 Chorzów
tel: +48 32 723 23 11, e-mail: bok@ekolportaz.pl

IMGIS POLSKA Sp. z o.o.

ul. Mariacka 8a/2a, 40-014 Katowice
KRS: 0000468466, NIP: 6342819746, Regon: 243309150
Pomoc techniczna oraz informacja związana z wdrożeniami na platformach dedykowanych realizowana jest przez e-mail: bok@ekolportaz.pl

Możesz zrealizować w następujących lokalizacjach:

Będzin, Bytom, Chorzów, Czeladź, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Głogów, Jastrzębie Zdrój, Jaworzno, Jelenia Góra, Katowice, Knurów, Kraków, Legnica, Mikołów, Mysłowice, Oleśnica, Olkusz, Oława, Piekary Śląskie, Pszczyna, Ruda Śląska, Rybnik, Siemianowice Śląskie, Sosnowiec, Świdnica, Świętochłowice, Tarnowskie Góry, Trzebnica, Tychy, Warszawa, Wodzisław, Wrocław, Zabrze, Zawiercie, Żory, Łódź,

Rozdawanie ulotek?

Zapomnij o tym! Zleć nam kolportaż bezadresowy i przygotuj się na wzmożone zainteresowanie swoim biznesem. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

DOTACJE NA INNOWACJE

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach
Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka na lata 2007 – 2013.