Roznoszenie ulotek Mysłowice

Nie bez przyczyny mówi się, że „reklama jest dźwignią handlu”. Prowadząc stacjonarną sprzedaż produktów lub usług w Mysłowicach, z pewnością poznałeś potencjał dystrybucji ulotek. Takie materiały reklamowe wciąż cieszą się popularnością wśród konsumentów, a regularnie przeprowadzane kampanie, których celem jest rozdawanie ulotek mogą przyczynić się do wzrostu zysków Twojej firmy. Teraz kolportaż gazetek reklamowych i innych materiałów jest łatwiejszy niż kiedykolwiek – na rynku jest już dostępne nasze innowacyjne narzędzie. 
Kolportaż ulotek – poznaj nasze narzędzie! 
Nawiązując współpracę z nami, możesz zaoszczędzić na wielu płaszczyznach. Od teraz nie będziesz musiał już szukać pracowników czy rozliczać ich z wykonanej pracy. Tym wszystkim zajmiemy się my. Dystrybucja ulotek odbędzie się we wskazanych przez Ciebie rejonach miasta. Rejony wybierzesz online. Co więcej, efekty każdej kampanii ulotkowej zleconej za pośrednictwem naszego systemu, możesz śledzić również online – poszczególne akcje zmieniają status w czasie rzeczywistym.   
Chcesz zaoszczędzić czas i pieniądze? Teraz masz taką szansę – zacznij z nami kolportaż ulotek!

Wyceń i zamów online kampanię ulotkową

Bez rejestracji, bez zobowiązań, w 3 prostych krokach

Kontakt

Biuro czynne jest od pon. do pt. w godzinach od 9:00 do 17:00.

Biuro Obsługi Klienta

ul. Armii Krajowej 9A/211, 41-506 Chorzów
tel: +48 32 723 23 11, e-mail: bok@ekolportaz.pl

IMGIS POLSKA Sp. z o.o.

ul. Mariacka 8a/2a, 40-014 Katowice
KRS: 0000468466, NIP: 6342819746, Regon: 243309150
Pomoc techniczna oraz informacja związana z wdrożeniami na platformach dedykowanych realizowana jest przez e-mail: bok@ekolportaz.pl

Możesz zrealizować w następujących lokalizacjach:

Będzin, Bytom, Chorzów, Czeladź, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Głogów, Jastrzębie Zdrój, Jaworzno, Jelenia Góra, Katowice, Knurów, Kraków, Legnica, Mikołów, Mysłowice, Oleśnica, Olkusz, Oława, Piekary Śląskie, Pszczyna, Ruda Śląska, Rybnik, Siemianowice Śląskie, Sosnowiec, Świdnica, Świętochłowice, Tarnowskie Góry, Trzebnica, Tychy, Warszawa, Wodzisław, Wrocław, Zabrze, Zawiercie, Żory, Łódź,

Rozdawanie ulotek?

Zapomnij o tym! Zleć nam kolportaż bezadresowy i przygotuj się na wzmożone zainteresowanie swoim biznesem. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

DOTACJE NA INNOWACJE

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach
Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka na lata 2007 – 2013.