Roznoszenie ulotek Oława

Blokowiska, kamienice i osiedla domków jednorodzinnych – wszędzie tam może odbyć się kolportaż ulotek. Jeżeli korzystałeś już z takich materiałów reklamowych i efekt Cię zadowolił, to może czas powtórzyć taką akcję? Teraz nie musisz robić tego samodzielnie – możesz skorzystać z naszej pomocy. Jakie korzyści płyną z nawiązania współpracy z nami? Jest ich wiele i warto, abyś je poznał. 
Dystrybucja ulotek – jak działamy? 
Czy wiesz, że jako pierwsi opracowaliśmy i wdrożyliśmy innowacyjne na skalę europejską narzędzie, za pomocą którego roznoszenie ulotek można zlecić online? To jednak nie wszystko, bo zanim kampania promocyjna ruszy, możesz samodzielnie dokonać jej wyceny – to również zrobisz online. Po zleceniu nam dystrybucji ulotek i innych materiałów reklamowych, możesz w dowolnym momencie śledzić efekty, a to dlatego, że zlecone za pośrednictwem naszego systemu akcje ulotkowe zmieniają swój status w czasie rzeczywistym.   
Kolportaż ulotek i gazetek reklamowych nigdy nie był łatwiejszy. Jeżeli chcesz zaoszczędzić czas, pieniądze i jednocześnie dotrzeć do szerokiego grona potencjalnych klientów, to śmiało możemy powiedzieć, że pomożemy – z nami przeprowadzisz skuteczną kampanię, której celem jest rozdawanie ulotek!

Wyceń i zamów online kampanię ulotkową

Bez rejestracji, bez zobowiązań, w 3 prostych krokach

Kontakt

Biuro czynne jest od pon. do pt. w godzinach od 9:00 do 17:00.

Biuro Obsługi Klienta

ul. Armii Krajowej 9A/211, 41-506 Chorzów
tel: +48 32 723 23 11, e-mail: bok@ekolportaz.pl

IMGIS POLSKA Sp. z o.o.

ul. Mariacka 8a/2a, 40-014 Katowice
KRS: 0000468466, NIP: 6342819746, Regon: 243309150
Pomoc techniczna oraz informacja związana z wdrożeniami na platformach dedykowanych realizowana jest przez e-mail: bok@ekolportaz.pl

Możesz zrealizować w następujących lokalizacjach:

Będzin, Bytom, Chorzów, Czeladź, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Głogów, Jastrzębie Zdrój, Jaworzno, Jelenia Góra, Katowice, Knurów, Kraków, Legnica, Mikołów, Mysłowice, Oleśnica, Olkusz, Oława, Piekary Śląskie, Pszczyna, Ruda Śląska, Rybnik, Siemianowice Śląskie, Sosnowiec, Świdnica, Świętochłowice, Tarnowskie Góry, Trzebnica, Tychy, Warszawa, Wodzisław, Wrocław, Zabrze, Zawiercie, Żory, Łódź,

Rozdawanie ulotek?

Zapomnij o tym! Zleć nam kolportaż bezadresowy i przygotuj się na wzmożone zainteresowanie swoim biznesem. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

DOTACJE NA INNOWACJE

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach
Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka na lata 2007 – 2013.