Roznoszenie ulotek Piekary Śląskie

Czy kolportaż ulotek może zwiększyć zyski firmy? Owszem i z pewnością masz tego świadomość. Jeżeli nie masz czasu doglądać zleconej kampanii, to mamy rozwiązanie – skorzystaj z naszego innowacyjnego systemu. W ten sposób zaoszczędzisz zarówno czas, jak i pieniądze. Jak działa nasz system i co możesz zyskać, wybierając naszą ofertę? 
Dystrybucja ulotek – działajmy razem!

Wybierz, w jakich rejonach na terenie Piekar Śląskich ma odbyć się roznoszenie ulotek, a następnie wykonaj wycenę i zleć akcję reklamową. Resztą zajmiemy się my, a Ty – w każdym momencie online – będziesz mógł sprawdzić, jak przebiega kolportaż ulotek i gazetek reklamowych. Jest to możliwe, bo akcje reklamowe zmieniają swój status w czasie rzeczywistym. W efekcie nie musisz fizycznie kontrolować pracy osób zatrudnionych do rozdawania ulotek – w każdej chwili masz wgląd do tego, jak przebiega kampania promocyjna.

Rozdawanie ulotek i innych materiałów reklamowych nigdy wcześniej nie było tak łatwe. Teraz możesz zlecać i śledzić efekty online. Może czas na pierwszą kampanię? Nie wahaj się – rozpocznij ją teraz!

Wyceń i zamów online kampanię ulotkową

Bez rejestracji, bez zobowiązań, w 3 prostych krokach

Kontakt

Biuro czynne jest od pon. do pt. w godzinach od 9:00 do 17:00.

Biuro Obsługi Klienta

ul. Armii Krajowej 9A/211, 41-506 Chorzów
tel: +48 32 723 23 11, e-mail: bok@ekolportaz.pl

IMGIS POLSKA Sp. z o.o.

ul. Mariacka 8a/2a, 40-014 Katowice
KRS: 0000468466, NIP: 6342819746, Regon: 243309150
Pomoc techniczna oraz informacja związana z wdrożeniami na platformach dedykowanych realizowana jest przez e-mail: bok@ekolportaz.pl

Możesz zrealizować w następujących lokalizacjach:

Będzin, Bytom, Chorzów, Czeladź, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Głogów, Jastrzębie Zdrój, Jaworzno, Jelenia Góra, Katowice, Knurów, Kraków, Legnica, Mikołów, Mysłowice, Oleśnica, Olkusz, Oława, Piekary Śląskie, Pszczyna, Ruda Śląska, Rybnik, Siemianowice Śląskie, Sosnowiec, Świdnica, Świętochłowice, Tarnowskie Góry, Trzebnica, Tychy, Warszawa, Wodzisław, Wrocław, Zabrze, Zawiercie, Żory, Łódź,

Rozdawanie ulotek?

Zapomnij o tym! Zleć nam kolportaż bezadresowy i przygotuj się na wzmożone zainteresowanie swoim biznesem. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

DOTACJE NA INNOWACJE

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach
Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka na lata 2007 – 2013.