Roznoszenie ulotek Łódź

Czy wiesz, że teraz kolportaż ulotek nie musi być dla Ciebie problemem? Zapomnij o koordynowaniu dystrybucji materiałów reklamowych we własnym zakresie – tym zajmiemy się my. Jakie jest Twoje zadanie? Udostępniliśmy innowacyjne narzędzie online, które działa również na urządzeniach mobilnych. Korzystając z niego, dostosujesz roznoszenie ulotek do posiadanego budżetu, a następnie zlecisz nam kolportaż. W każdej chwili będziesz mógł też śledzić efekty przeprowadzanej dystrybucji. 
Rozdawanie ulotek – jak działamy?

Korzystając z naszego narzędzia, możesz wybrać rejony Łodzi, w których zostanie przeprowadzona akcja roznoszenia ulotek. Ponieważ reszta spoczywa na naszych barkach, możesz zapomnieć o szukaniu pracowników i mozolnym prowadzeniu rozliczeń. Zaoszczędzony czas, siły i pieniądze możesz zainwestować w dalszy rozwój firmy. Dystrybucja ulotek nie musi Ci już spędzać snu z powiek – wystarczy, że podejmiesz decyzję o owocnej współpracy z nami. 
Podejmijmy współpracę! 
Mamy doświadczenie i wielu zadowolonych z naszej pracy klientów. Jeżeli Twoim celem jest bezadresowy kolportaż ulotek i innych materiałów reklamowych, to nie wahaj się – kampania ulotkowa Twojej firmy może ruszyć od razu!

Wyceń i zamów online kampanię ulotkową

Bez rejestracji, bez zobowiązań, w 3 prostych krokach

Kontakt

Biuro czynne jest od pon. do pt. w godzinach od 9:00 do 17:00.

Biuro Obsługi Klienta

ul. Armii Krajowej 9A/211, 41-506 Chorzów
tel: +48 32 723 23 11, e-mail: bok@ekolportaz.pl

IMGIS POLSKA Sp. z o.o.

ul. Mariacka 8a/2a, 40-014 Katowice
KRS: 0000468466, NIP: 6342819746, Regon: 243309150
Pomoc techniczna oraz informacja związana z wdrożeniami na platformach dedykowanych realizowana jest przez e-mail: bok@ekolportaz.pl

Możesz zrealizować w następujących lokalizacjach:

Będzin, Bytom, Chorzów, Czeladź, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Głogów, Jastrzębie Zdrój, Jaworzno, Jelenia Góra, Katowice, Knurów, Kraków, Legnica, Mikołów, Mysłowice, Oleśnica, Olkusz, Oława, Piekary Śląskie, Pszczyna, Ruda Śląska, Rybnik, Siemianowice Śląskie, Sosnowiec, Świdnica, Świętochłowice, Tarnowskie Góry, Trzebnica, Tychy, Warszawa, Wodzisław, Wrocław, Zabrze, Zawiercie, Żory, Łódź,

Rozdawanie ulotek?

Zapomnij o tym! Zleć nam kolportaż bezadresowy i przygotuj się na wzmożone zainteresowanie swoim biznesem. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

DOTACJE NA INNOWACJE

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach
Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka na lata 2007 – 2013.