Roznoszenie ulotek Świdnica

W związku z prowadzoną działalnością gospodarczą ponosisz spore koszty? Jeżeli dotychczas dużo kosztowało Cię roznoszenie ulotek, to mamy dobrą wiadomość – możesz sporo zaoszczędzić, korzystając z naszej oferty. Stworzyliśmy narzędzie, za pomocą którego możesz wycenić i zlecić bezadresowy kolportaż materiałów reklamowych. To jednak nie wszystko, bo sam wybierzesz rejony Świdnicy, w których odbędzie się rozdawanie ulotek. Całą resztą zajmiemy się my. 
Dystrybucja ulotek – jak działamy?

Udostępnione przez nas narzędzie jest innowacyjne, bo online – bez konieczności telefonicznego, osobistego lub mailowego kontaktu z pracownikami naszej firmy – możesz zaplanować i rozpocząć kolportaż ulotek, a także innych materiałów reklamowych. Dajemy Ci również możliwość monitorowania efektów – akcje ulotkowe zmieniają swój status w czasie rzeczywistym, a to oznacza, że aby sprawdzić, jak przebiega rozdawanie ulotek, musisz tylko zalogować się do systemu. Dodatkowym plusem jest fakt, że dystrybucja materiałów reklamowych może zostać zaplanowana z dowolnego miejsca na ziemi. Ponieważ aplikacja działa na urządzenia mobilnych, potrzebujesz jedynie dostępu do Internetu. 

Zainteresowany współpracą z nami? Nie wahaj się – zacznij już dziś roznoszenie ulotek w wybranych rejonach Świdnicy i zaprezentuj swoją firmę mieszkańcom.

Wyceń i zamów online kampanię ulotkową

Bez rejestracji, bez zobowiązań, w 3 prostych krokach

Kontakt

Biuro czynne jest od pon. do pt. w godzinach od 9:00 do 17:00.

Biuro Obsługi Klienta

ul. Armii Krajowej 9A/211, 41-506 Chorzów
tel: +48 32 723 23 11, e-mail: bok@ekolportaz.pl

IMGIS POLSKA Sp. z o.o.

ul. Mariacka 8a/2a, 40-014 Katowice
KRS: 0000468466, NIP: 6342819746, Regon: 243309150
Pomoc techniczna oraz informacja związana z wdrożeniami na platformach dedykowanych realizowana jest przez e-mail: bok@ekolportaz.pl

Możesz zrealizować w następujących lokalizacjach:

Będzin, Bytom, Chorzów, Czeladź, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Głogów, Jastrzębie Zdrój, Jaworzno, Jelenia Góra, Katowice, Knurów, Kraków, Legnica, Mikołów, Mysłowice, Oleśnica, Olkusz, Oława, Piekary Śląskie, Pszczyna, Ruda Śląska, Rybnik, Siemianowice Śląskie, Sosnowiec, Świdnica, Świętochłowice, Tarnowskie Góry, Trzebnica, Tychy, Warszawa, Wodzisław, Wrocław, Zabrze, Zawiercie, Żory, Łódź,

Rozdawanie ulotek?

Zapomnij o tym! Zleć nam kolportaż bezadresowy i przygotuj się na wzmożone zainteresowanie swoim biznesem. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

DOTACJE NA INNOWACJE

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach
Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka na lata 2007 – 2013.