Roznoszenie ulotek Tychy

Bezadresowy kolportaż ulotek i gazetek reklamowych cieszy się dużą popularnością zarówno wśród przedsiębiorców prowadzących niewielkie sklepy, jak i tych, których firmy dynamicznie się rozrastają. Nie powinno to dziwić, zakładając, że w ten sposób możliwe jest dotarcie do szerokiego grona potencjalnych klientów ze swoją ofertą. Dodatkowym plusem są niskie koszty – dystrybucja ulotek nie kosztuje wiele, a to dla wielu przedsiębiorców ma ogromne znaczenie.   
Rozdawanie ulotek – sprawniej i taniej! 

Chciałbyś sprawniej niż dotychczas przygotowywać akcje związane z roznoszeniem ulotek? Zależy Ci, aby dystrybucja tych materiałów odbywała się szybko? W takim razie skorzystaj z naszej pomocy. Wdrożyliśmy innowacyjną na skalę europejską aplikację, która jest nieodzowna, gdy mowa o planowaniu kolportażu. Korzystając z niej, zaplanujesz i zlecisz rozniesienie ulotek. Ponieważ wszystko odbywa się online, możesz zaoszczędzić sporo czasu. Dodatkowo nie musisz ustalać szczegółów z naszymi pracownikami, a to dlatego, że również online dostosujesz kampanię do przeznaczonego na ten cel budżetu. 

Kolportaż ulotek lub gazetek reklamowych? Nie zastanawiaj się – zdaj się na nas i już teraz zaplanuj pierwszą kampanię ulotkową!

Wyceń i zamów online kampanię ulotkową

Bez rejestracji, bez zobowiązań, w 3 prostych krokach

Kontakt

Biuro czynne jest od pon. do pt. w godzinach od 9:00 do 17:00.

Biuro Obsługi Klienta

ul. Armii Krajowej 9A/211, 41-506 Chorzów
tel: +48 32 723 23 11, e-mail: bok@ekolportaz.pl

IMGIS POLSKA Sp. z o.o.

ul. Mariacka 8a/2a, 40-014 Katowice
KRS: 0000468466, NIP: 6342819746, Regon: 243309150
Pomoc techniczna oraz informacja związana z wdrożeniami na platformach dedykowanych realizowana jest przez e-mail: bok@ekolportaz.pl

Możesz zrealizować w następujących lokalizacjach:

Będzin, Bytom, Chorzów, Czeladź, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Głogów, Jastrzębie Zdrój, Jaworzno, Jelenia Góra, Katowice, Knurów, Kraków, Legnica, Mikołów, Mysłowice, Oleśnica, Olkusz, Oława, Piekary Śląskie, Pszczyna, Ruda Śląska, Rybnik, Siemianowice Śląskie, Sosnowiec, Świdnica, Świętochłowice, Tarnowskie Góry, Trzebnica, Tychy, Warszawa, Wodzisław, Wrocław, Zabrze, Zawiercie, Żory, Łódź,

Rozdawanie ulotek?

Zapomnij o tym! Zleć nam kolportaż bezadresowy i przygotuj się na wzmożone zainteresowanie swoim biznesem. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

DOTACJE NA INNOWACJE

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach
Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka na lata 2007 – 2013.