Roznoszenie ulotek Mikołów

To nie przypadek, że zarówno niewielkie, jak i duże firmy decydują się na kolportaż ulotek. Te materiały reklamowe cieszą się wciąż sporym zainteresowaniem. Jeżeli poznałeś potencjał tej usługi, bo przeprowadziłeś niejedną kampanię, której celem było rozdawanie ulotek, to musisz wiedzieć, że planując kolejną, możesz skorzystać z innowacyjnego narzędzia, które wprowadziliśmy na polskim rynek. Dzięki nam roznoszenie ulotek jest tańsze i odbywa się sprawniej. Dodatkowo możesz zaoszczędzisz czas. 
Dystrybucja ulotek – skorzystaj z naszego narzędzia

Dotychczas kampania ulotkowa wiązała się z koniecznością znalezienia pracowników i ich cyklicznego rozliczania? Zapomnij o tym! Teraz możesz zarówno zlecić roznoszenie ulotek, jak i monitorować postępy online. Wybierz rejony miasta Mikołów, w których zostanie przeprowadzona dystrybucja, a następnie dostosuj zaplanowaną akcję reklamową do zarezerwowanego na ten cel budżetu.

Kolportaż ulotek, gazetek reklamowych i innych materiałów nigdy nie był łatwiejszy. Zdecyduj się na naszą ofertę i rozpocznij owocną kampanię, dzięki której Twoja firma zarobi więcej niż dotychczas.

Wyceń i zamów online kampanię ulotkową

Bez rejestracji, bez zobowiązań, w 3 prostych krokach

Kontakt

Biuro czynne jest od pon. do pt. w godzinach od 9:00 do 17:00.

Biuro Obsługi Klienta

ul. Armii Krajowej 9A/211, 41-506 Chorzów
tel: +48 32 723 23 11, e-mail: bok@ekolportaz.pl

IMGIS POLSKA Sp. z o.o.

ul. Mariacka 8a/2a, 40-014 Katowice
KRS: 0000468466, NIP: 6342819746, Regon: 243309150
Pomoc techniczna oraz informacja związana z wdrożeniami na platformach dedykowanych realizowana jest przez e-mail: bok@ekolportaz.pl

Możesz zrealizować w następujących lokalizacjach:

Będzin, Bytom, Chorzów, Czeladź, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Głogów, Jastrzębie Zdrój, Jaworzno, Jelenia Góra, Katowice, Knurów, Kraków, Legnica, Mikołów, Mysłowice, Oleśnica, Olkusz, Oława, Piekary Śląskie, Pszczyna, Ruda Śląska, Rybnik, Siemianowice Śląskie, Sosnowiec, Świdnica, Świętochłowice, Tarnowskie Góry, Trzebnica, Tychy, Warszawa, Wodzisław, Wrocław, Zabrze, Zawiercie, Żory, Łódź,

Rozdawanie ulotek?

Zapomnij o tym! Zleć nam kolportaż bezadresowy i przygotuj się na wzmożone zainteresowanie swoim biznesem. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

DOTACJE NA INNOWACJE

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach
Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka na lata 2007 – 2013.