Roznoszenie ulotek Jastrzębie Zdrój

Prowadzimy biznes i wiemy, że reklama to podstawa – to właśnie dzięki materiałom reklamowym każdy przedsiębiorca może skutecznie dotrzeć do potencjalnych klientów. Nie ma znaczenia, czy prowadzisz biznes na małą, czy też dużą skalę – w każdym przypadku możesz postawić na kolportaż ulotek. Teraz dystrybucja gazetek reklamowych czy wspomnianych ulotek może odbywać się sprawniej niż dotychczas. Przy okazji możesz zaoszczędzić sporo środków – wystarczy, że postawisz na współpracę z nami. 
Dystrybucja ulotek – jak działamy?

Opracowaliśmy i wdrożyliśmy innowacyjne narzędzie. Korzystając z niego, online wybierzesz rejony miasta, w których zostanie przeprowadzone roznoszenie ulotek. To jednak nie wszystko, bo – również online – otrzymasz wycenę i zaplanujesz kolportaż materiałów reklamowych. My zajmiemy się resztą – w każdym momencie będziesz mógł sprawdzić postępy, bo w naszym systemie status akcji rozdawania ulotek zmieniamy w czasie rzeczywistym. 

Rozdawanie ulotek, gazetek lub innych materiałów reklamowych? Rozpocznij kampanię z nami i… przygotuj się na wzmożony ruch w swoim punkcie handlowo-usługowym!

Wyceń i zamów online kampanię ulotkową

Bez rejestracji, bez zobowiązań, w 3 prostych krokach

Kontakt

Biuro czynne jest od pon. do pt. w godzinach od 9:00 do 17:00.

Biuro Obsługi Klienta

ul. Armii Krajowej 9A/211, 41-506 Chorzów
tel: +48 32 723 23 11, e-mail: bok@ekolportaz.pl

IMGIS POLSKA Sp. z o.o.

ul. Mariacka 8a/2a, 40-014 Katowice
KRS: 0000468466, NIP: 6342819746, Regon: 243309150
Pomoc techniczna oraz informacja związana z wdrożeniami na platformach dedykowanych realizowana jest przez e-mail: bok@ekolportaz.pl

Możesz zrealizować w następujących lokalizacjach:

Będzin, Bytom, Chorzów, Czeladź, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Głogów, Jastrzębie Zdrój, Jaworzno, Jelenia Góra, Katowice, Knurów, Kraków, Legnica, Mikołów, Mysłowice, Oleśnica, Olkusz, Oława, Piekary Śląskie, Pszczyna, Ruda Śląska, Rybnik, Siemianowice Śląskie, Sosnowiec, Świdnica, Świętochłowice, Tarnowskie Góry, Trzebnica, Tychy, Warszawa, Wodzisław, Wrocław, Zabrze, Zawiercie, Żory, Łódź,

Rozdawanie ulotek?

Zapomnij o tym! Zleć nam kolportaż bezadresowy i przygotuj się na wzmożone zainteresowanie swoim biznesem. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

DOTACJE NA INNOWACJE

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach
Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka na lata 2007 – 2013.