Roznoszenie ulotek Dąbrowa Górnicza

Twoimi klientami są głównie mieszkańcy Dąbrowy Górniczej? Jeżeli w Twoim przypadku roznoszenie ulotek dotychczas się sprawdzało i przekładało na zyski, to nie warto rezygnować z tej metody reklamowania firmy. Możesz jednak usprawnić kolportaż, korzystając z naszej pomocy. Nawiązując współpracę z nami, dotrzesz do potencjalnych klientów, a jednocześnie zaoszczędzisz czas i pieniądze – zajmujemy się formalnościami i kolportażem ulotek. 
Dystrybucja ulotek – jak działamy? 

Jak zacząć rozdawanie ulotek lub gazetek reklamowych? Korzystając z innowacyjnego narzędzia, jakie udostępniliśmy naszym klientom, kolportaż zlecisz online. Również bez konieczności kontaktowania się z naszymi pracownikami, dokonasz wyceny i zaplanujeszkolportaż ulotek lub innych materiałów reklamowych. Zacząć powinieneś od wybrania rejonów Dąbrowy Górniczej, a następnie określić budżet – potem pozostaje już sfinalizować kampanię. 

Chcesz zaoszczędzić czas i pieniądze? Zdecyduj się na dystrybucję ulotek razem z nami. Nie pozwól odebrać sobie klientów przez konkurencję – rozdawanie ulotek może ruszyć od razu – wystarczy, że klikniesz!

Wyceń i zamów online kampanię ulotkową

Bez rejestracji, bez zobowiązań, w 3 prostych krokach

Kalkulacja i zamówienie w 3 prostych krokach

Kalkulacja i zlecenie kampanii ulotkowych jeszcze nigdy nie było tak precyzyjne, szybki i łatwe. Wdrożyliśmy system online, dzięki któremu bez wychodzenia z domu przygotujesz precyzyjnie kampanię ulotkową i zoptymalizujesz koszt

Wybór województwa, miejscowości i rodzaju materiału

Szczegóły danej miejscowości, sektory, nakłady

Usługi dodatkowe, podsumowanie, wycena

Dlaczego kolportaż z nami?

Zrealizujemy dla Ciebie każdą kampanię w zakresie kolportażu ulotek do euro skrzynek i koszyków reklamowych. Dostarczymy ulotki wszędzie tam, gdzie są Twoi klienci. Kolportaż ulotek i kolportaż bezadresowy to nasze specjalizacje. Teraz nie musisz samodzielnie szukać pracowników – wystarczy, że zlecisz nam roznoszenie ulotek, a my zajmiemy się resztą. 

Musisz wiedzieć, że ekolportaz.pl to:

PROSTE ZAMÓWIENIE

Zakładasz konto, podajesz szczegóły, zlecasz kampanię i śledzisz wyniki

KOMUNIKACJA ONLINE

Znacznie podnosimy jakość komunikacji z Klientem dzięki wdrożeniom online

SPRAWNA REALIZACJA

Zlecasz kampanię kiedy chcesz, bez wychodzenia z biura, korzystasz z prostego panelu klienta

KORZYSTNA CENA

Dopasowujesz ulotkowanie do budżetu, zoptymalizujesz koszty promocji

Kontakt

Biuro czynne jest od pon. do pt. w godzinach od 9:00 do 17:00.

Biuro Obsługi Klienta

ul. Armii Krajowej 9A/211, 41-506 Chorzów
tel: +48 32 723 23 11, e-mail: bok@ekolportaz.pl

IMGIS POLSKA Sp. z o.o.

ul. Mariacka 8a/2a, 40-014 Katowice
KRS: 0000468466, NIP: 6342819746, Regon: 243309150
Pomoc techniczna oraz informacja związana z wdrożeniami na platformach dedykowanych realizowana jest przez e-mail: bok@ekolportaz.pl

Możesz zrealizować w następujących lokalizacjach:

Będzin, Bytom, Chorzów, Czeladź, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Głogów, Jastrzębie Zdrój, Jaworzno, Jelenia Góra, Katowice, Knurów, Kraków, Legnica, Mikołów, Mysłowice, Oleśnica, Olkusz, Oława, Piekary Śląskie, Pszczyna, Ruda Śląska, Rybnik, Siemianowice Śląskie, Sosnowiec, Świdnica, Świętochłowice, Tarnowskie Góry, Trzebnica, Tychy, Warszawa, Wodzisław, Wrocław, Zabrze, Zawiercie, Żory, Łódź,

Rozdawanie ulotek?

Zapomnij o tym! Zleć nam kolportaż bezadresowy i przygotuj się na wzmożone zainteresowanie swoim biznesem. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

DOTACJE NA INNOWACJE

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach
Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka na lata 2007 – 2013.