Roznoszenie ulotek Olkusz

Każda firma korzysta z materiałów reklamowych, ale nie każda dociera ze swoimi ulotkami do potencjalnych klientów. Chcesz efektywnie się reklamować? Zdaj się na naszą pomoc – specjalizujemy się w roznoszeniu ulotek i gazetek reklamowych. Dzięki nam dotrzesz do potencjalnych klientów m.in. na terenie miasta Olkusz, a przy okazji sporo zaoszczędzisz. 
Kolportaż ulotek – od czego powinieneś zacząć?

Wybierając współpracę z nami, masz szansę samodzielnie dokonać wyceny zlecenia online. Bez telefonicznego lub mailowego kontaktowania się z naszymi pracownikami, możesz również zlecić rozdawanie ulotek w wybranych rejonach miasta. To jednak nie wszystko, bo wszystkie zlecone za pośrednictwem naszego systemu akcje ulotkowe zmieniają status w czasie rzeczywistym, a to oznacza, że w dowolnej chwili możesz śledzić efekty naszej pracy. Dystrybucja ulotek i innych materiałów reklamowych odbywa się szybko i sprawnie, bo doskonale zdajemy sobie sprawę, że od tego zależy zysk Twojej firmy.

Zainteresowany współpracą z nami? Nie zwlekaj – im szybciej dokonasz wyceny zlecenia, tym szybciej będziemy mogli zacząć dystrybucję ulotek i pozostałych materiałów reklamowych. Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów!

Wyceń i zamów online kampanię ulotkową

Bez rejestracji, bez zobowiązań, w 3 prostych krokach

Kontakt

Biuro czynne jest od pon. do pt. w godzinach od 9:00 do 17:00.

Biuro Obsługi Klienta

ul. Armii Krajowej 9A/211, 41-506 Chorzów
tel: +48 32 723 23 11, e-mail: bok@ekolportaz.pl

IMGIS POLSKA Sp. z o.o.

ul. Mariacka 8a/2a, 40-014 Katowice
KRS: 0000468466, NIP: 6342819746, Regon: 243309150
Pomoc techniczna oraz informacja związana z wdrożeniami na platformach dedykowanych realizowana jest przez e-mail: bok@ekolportaz.pl

Możesz zrealizować w następujących lokalizacjach:

Będzin, Bytom, Chorzów, Czeladź, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Głogów, Jastrzębie Zdrój, Jaworzno, Jelenia Góra, Katowice, Knurów, Kraków, Legnica, Mikołów, Mysłowice, Oleśnica, Olkusz, Oława, Piekary Śląskie, Pszczyna, Ruda Śląska, Rybnik, Siemianowice Śląskie, Sosnowiec, Świdnica, Świętochłowice, Tarnowskie Góry, Trzebnica, Tychy, Warszawa, Wodzisław, Wrocław, Zabrze, Zawiercie, Żory, Łódź,

Rozdawanie ulotek?

Zapomnij o tym! Zleć nam kolportaż bezadresowy i przygotuj się na wzmożone zainteresowanie swoim biznesem. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

DOTACJE NA INNOWACJE

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach
Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka na lata 2007 – 2013.