Roznoszenie ulotek Trzebnica

Dystrybucja ulotek to sprawdzony sposób na dotarcie do lokalnych konsumentów z informacjami o produktach lub usługach. Dotychczas korzystałeś z tej formy reklamy i uważasz, że sprawdza się ona w przypadku Twojego biznesu? Jeżeli w najbliższym czasie planujesz bezadresowy kolportaż ulotek czy innych materiałów promocyjnych, to mamy dobrą wiadomość – pomożemy Ci dotrzeć do potencjalnych klientów. Jak skorzystasz na współpracy z nami? Nie tylko zaoszczędzisz czas, lecz także pieniądze. 
Rozdawanie ulotek – od czego zacząć?

Aby rozpocząć kolportaż ulotek lub gazetek reklamowych, wybierz rejony Trzebnicy, w których przeprowadzimy dystrybucję materiałów promocyjnych. Zrobisz to bez telefonicznego, osobistego lub mailowego kontaktowania się z nami – wystarczy, że skorzystasz z nowoczesnego, opracowanego przez nas narzędzia, dzięki któremu zlecanie bezadresowego rozdawania ulotek odbywa się online. To jednak nie wszystko, bo w każdym momencie możesz też śledzić efekty przeprowadzanej akcji. 

Udostępniamy Ci narzędzie, za pomocą którego możesz taniej i szybciej dotrzeć do potencjalnych klientów z materiałami reklamowymi. Zainteresowany? Wypróbuj nasz system już dziś!

Wyceń i zamów online kampanię ulotkową

Bez rejestracji, bez zobowiązań, w 3 prostych krokach

Kontakt

Biuro czynne jest od pon. do pt. w godzinach od 9:00 do 17:00.

Biuro Obsługi Klienta

ul. Armii Krajowej 9A/211, 41-506 Chorzów
tel: +48 32 723 23 11, e-mail: bok@ekolportaz.pl

IMGIS POLSKA Sp. z o.o.

ul. Mariacka 8a/2a, 40-014 Katowice
KRS: 0000468466, NIP: 6342819746, Regon: 243309150
Pomoc techniczna oraz informacja związana z wdrożeniami na platformach dedykowanych realizowana jest przez e-mail: bok@ekolportaz.pl

Możesz zrealizować w następujących lokalizacjach:

Będzin, Bytom, Chorzów, Czeladź, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Głogów, Jastrzębie Zdrój, Jaworzno, Jelenia Góra, Katowice, Knurów, Kraków, Legnica, Mikołów, Mysłowice, Oleśnica, Olkusz, Oława, Piekary Śląskie, Pszczyna, Ruda Śląska, Rybnik, Siemianowice Śląskie, Sosnowiec, Świdnica, Świętochłowice, Tarnowskie Góry, Trzebnica, Tychy, Warszawa, Wodzisław, Wrocław, Zabrze, Zawiercie, Żory, Łódź,

Rozdawanie ulotek?

Zapomnij o tym! Zleć nam kolportaż bezadresowy i przygotuj się na wzmożone zainteresowanie swoim biznesem. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

DOTACJE NA INNOWACJE

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach
Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka na lata 2007 – 2013.