Roznoszenie ulotek Świętochłowice

Dystrybucja ulotek to jeden ze sposobów zainteresowania swoim biznesem potencjalnych klientów. Szczególnie dobre efekty za pomocą takich materiałów reklamowych mogą osiągnąć przedsiębiorcy działający lokalnie. Prowadzisz na terenie Świętochłowic pizzerię, sklep spożywczy lub motoryzacyjny? Zdecydowałeś się świadczyć usługi fryzjerskie? W takim razie rozdawanie ulotek może pomóc Ci zwiększyć zyski. Teraz nie musisz zatrudniać pracowników i kontrolować, w jaki sposób wykonali zleconą im pracę – wystarczy, że zdasz się na nas. 
Kolportaż ulotek – sposób na efektywną promocję!

Opracowaliśmy i wdrożyliśmy system, dzięki któremu roznoszenie ulotek i innych materiałów reklamowych może wystartować niemal od razu. Wystarczy tylko, że wybierzesz rejony miasta, w których mają zostać rozniesione ulotki. Dodatkowo w każdym momencie możesz śledzić efekty akcji reklamowej – wystarczy tylko dostęp do Internetu. Korzystając z naszej oferty, zaoszczędzisz czas i pieniądze. Czy to nie jest dobry powód, aby spróbować? 

Zdecyduj się na kolportaż ulotek i innych materiałów reklamowych z nami i już dziś rozpocznij planować kampanię ulotkową!

Wyceń i zamów online kampanię ulotkową

Bez rejestracji, bez zobowiązań, w 3 prostych krokach

Kontakt

Biuro czynne jest od pon. do pt. w godzinach od 9:00 do 17:00.

Biuro Obsługi Klienta

ul. Armii Krajowej 9A/211, 41-506 Chorzów
tel: +48 32 723 23 11, e-mail: bok@ekolportaz.pl

IMGIS POLSKA Sp. z o.o.

ul. Mariacka 8a/2a, 40-014 Katowice
KRS: 0000468466, NIP: 6342819746, Regon: 243309150
Pomoc techniczna oraz informacja związana z wdrożeniami na platformach dedykowanych realizowana jest przez e-mail: bok@ekolportaz.pl

Możesz zrealizować w następujących lokalizacjach:

Będzin, Bytom, Chorzów, Czeladź, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Głogów, Jastrzębie Zdrój, Jaworzno, Jelenia Góra, Katowice, Knurów, Kraków, Legnica, Mikołów, Mysłowice, Oleśnica, Olkusz, Oława, Piekary Śląskie, Pszczyna, Ruda Śląska, Rybnik, Siemianowice Śląskie, Sosnowiec, Świdnica, Świętochłowice, Tarnowskie Góry, Trzebnica, Tychy, Warszawa, Wodzisław, Wrocław, Zabrze, Zawiercie, Żory, Łódź,

Rozdawanie ulotek?

Zapomnij o tym! Zleć nam kolportaż bezadresowy i przygotuj się na wzmożone zainteresowanie swoim biznesem. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

DOTACJE NA INNOWACJE

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach
Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka na lata 2007 – 2013.